WinterMusic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

WinterMusic

Forum dedicat industriei muzicale
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» hotele gdynia mapa
Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 9:52 am Scris de Vizitator

» ustka kwatery tanio
Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeMier Aug 03, 2011 1:02 pm Scris de Vizitator

» Metformin, such beginning plant-derived
Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeMar Aug 02, 2011 2:36 pm Scris de Vizitator

» hotele olsztyn i okolice
Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeMar Aug 02, 2011 1:03 pm Scris de Vizitator

» free slot games no downloading
Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeMar Aug 02, 2011 6:38 am Scris de Vizitator

» x-Hack hack you
Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeMar Aug 02, 2011 1:59 am Scris de Vizitator

» alexa backlink backlinks services
Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeMar Aug 02, 2011 12:14 am Scris de Vizitator

» prywatne kwatery gdansk
Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeLun Aug 01, 2011 2:05 pm Scris de Vizitator

» хирургическая гинекология
Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeLun Aug 01, 2011 3:08 am Scris de Vizitator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit


 

 Brought a new new town yuuupiiii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Yatuki1
Super Star!
Super Star!
Yatuki1


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 31
Localizare : Marte :>

Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 1:04 am

Asa...cu banii din banca caci...Got a bank account bigger then the low should allow...imi facui un auto-cadou si mi-am cumparat marele oras Tokyo. Mutat in el cu tot apartament/casa/vila prin pustiul acesta imi ales sa locuiesc caci...I'm still lonely now. Gata de a incepe o noua noua nou-nouta viata c-un partener [girlz r so annoying]...
So oferta ?
Sus In jos
shiroyama
Admin
Admin
shiroyama


Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 33
Localizare : Tokyo

Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Re: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 1:11 am

OOO TOKYO???Mad❌x:x I LOVE TOKYO❌x❌x

Oferta? :-? interesant :-?

hai sa incerc yo:)) ce zici?
Sus In jos
http://wintermusic.forum-express.com
Yatuki1
Super Star!
Super Star!
Yatuki1


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 31
Localizare : Marte :>

Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Re: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 1:13 am

One word and 7 leters: P~E~R~F~E~C~T
Sus In jos
shiroyama
Admin
Admin
shiroyama


Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 33
Localizare : Tokyo

Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Re: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 1:15 am

Okey so let's do it bounce
Sus In jos
http://wintermusic.forum-express.com
Yatuki1
Super Star!
Super Star!
Yatuki1


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 31
Localizare : Marte :>

Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Re: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 1:25 am

1....2...3...start...

Dimineata splendita intr-o zi cu soare. Yatuki statea pe o banca din parc privind mut si tacut asupra celor ce treceau prin preajma.
- "Numai sunt 'atractii' in ziua de azi" gandi el ridicandu-si privirea spre cerul senin. "Another boring day..!" gandi apoi, se ridica de pe banca, luandu-si jacheta intr-o mana si agataindu-si-o pe umar. Ramase in evidenta numai cu tricoul alb si perechea de blugi rupti, albastrii. Casca atintindu-si mana asupra gurii. "Yeh..ce-am facut azi-noapte..?!" se intreba el indignat de aspect.
Sus In jos
shiroyama
Admin
Admin
shiroyama


Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 33
Localizare : Tokyo

Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Re: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 1:31 am

Intre timp yo ies la brutarie sa-mi cumpar paine ca ma rupsese o foame de nu mai vedeam in fata ochilor! Cum nu eram aranjat, mi-am pus okelarii pe nas, am trantit pe mine un maieu negru si o pereche de blugi negrii si am iesit afara:D

-Moama....departe e brutaria....mor de foame!

Ajung la magazin si intru sa-mi cumpar de-ale gurii!
Sus In jos
http://wintermusic.forum-express.com
Yatuki1
Super Star!
Super Star!
Yatuki1


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 31
Localizare : Marte :>

Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Re: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 1:36 am

Lasa briza usoara a vantului sa-i racoreasca fruntea, iar suvitele brunetele ale bretonului sau sa danseze in propriul ritm. Incerca sa se plimba putin sa-si revina din starea sa de somnolenta. Din nou isi ridica privirea spre infinitul cerului, abatut in ganduri.
- " Ma auto-pun in fantana arteziana pana la urma" replica el cu gandurile sale, fiind gata de orice pentru a scapa de starea aceia.
Sus In jos
shiroyama
Admin
Admin
shiroyama


Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 33
Localizare : Tokyo

Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Re: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 1:40 am

Eu mai nebun din fire:)) iau painea si merg in park trantindu-ma pe iarba fix langa fantana si incep sa manc cu pofta.

"pfff ce bine e in vacanta...no studio, no stress....nothing" incep sa rad de unu singur, intinzandu-ma lenes la soare.

-ce viata perfecta....sunt genial :X asa sa tot stai!
Sus In jos
http://wintermusic.forum-express.com
Yatuki1
Super Star!
Super Star!
Yatuki1


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 31
Localizare : Marte :>

Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Re: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 1:58 am

Cu gandul de a merge spre fantana, ajunse in scurt timp si el in acel loc, aplcandu-si privirea de la cer. Ii cazu asupra tipului gurmand din fata, atragandu-i atentia.
- " Ma intreb daca e in regula sau daca a facut insolatie?!" se intreba bruntul, vazandu-l cum mananca. "Maybe it's not my business...!"
Sus In jos
shiroyama
Admin
Admin
shiroyama


Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 33
Localizare : Tokyo

Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Re: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 2:14 am

Dupa ce mananc eu acolo juma de ora, observ ca nu-mi mai intra soarele-n oki si ridic capu sa vad cine e;

"erm...asta cine mai e?"

ma ridic de jos si imi dau okelarii la o parte ca sa-l vad mai bine;

- XD salut...
Sus In jos
http://wintermusic.forum-express.com
Yatuki1
Super Star!
Super Star!
Yatuki1


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 31
Localizare : Marte :>

Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Re: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 2:43 am

Il privi in aceeasi uimire ca inainte.
- Salut...! scratch spuse el pe-un ton incurcat si blajin. Esti bine ? intreba apoi, in timp ce-i analiza chipul. "Hmm pare intreg, sanatos si in viata...!" gandi apoi usor.
Sus In jos
shiroyama
Admin
Admin
shiroyama


Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 33
Localizare : Tokyo

Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Re: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 11:52 pm

-Da...multumesc^^!

Ma ridic de jos uitandu-ma la el cu un zambet larg pe chip;

-App eu sunt Aoi....tu?

Ii intind mana politicos;
Sus In jos
http://wintermusic.forum-express.com
Yatuki1
Super Star!
Super Star!
Yatuki1


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 31
Localizare : Marte :>

Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Re: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeDum Aug 16, 2009 6:23 pm

Ii prinse mana, cu cea libera, strangand-o usor.
- Eu sunt Yatuki, imi pare bine sa te cunosc...! "Hei e chiar dragutz..!" recunoscu el atunci cand ii vazu mai bine chipul. Esti un tip foarte interesant...! dezvalui el incet.
Sus In jos
shiroyama
Admin
Admin
shiroyama


Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 33
Localizare : Tokyo

Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Re: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitimeMar Aug 18, 2009 11:52 pm

- Oh, multumesc^^!

Ii strang mana usor, zambindu-i;

- Neh...pot sa ma plimb si eu cu tine?

Ma uit la el inca zambitor;
Sus In jos
http://wintermusic.forum-express.com
Continut sponsorizat





Brought a new new town yuuupiiii Empty
MesajSubiect: Re: Brought a new new town yuuupiiii   Brought a new new town yuuupiiii Icon_minitime

Sus In jos
 
Brought a new new town yuuupiiii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WinterMusic :: Orasul luminii! :: Tokyo!-
Mergi direct la: